AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Junior Adatbányász elemző (Data Scientist)

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Advanced Analytics Team területére keres Junior Adatbányász elemző pozícióba új munkatársat.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • eseti és rendszeres elemzések
  • projektekben való aktív részvétel, szenior kollégák támogatása
  • leválogatások készítése a portfólió rendszerekből
  • riportok készítése

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • felsőfokú gazdasági, statisztikai végzettség
  • legfeljebb 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • R és/vagy Python programnyelvek ismerete
  • adatbáziskezelő rendszer ismeret
  • SQL/PLSQL ismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodási készség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

ELŐNYT jelent Számodra

  • bármilyen elemzői/informatikai/statisztikai szakirány
  • Machine learning technikák ismerete
  • biztosítási szakmában való jártasság

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • részvételi lehetőség innovatív projektekben
  • fejlődési lehetőség (nemzetközi tanfolyamok)
  • egy fiatal, jó hangulatú szakértő csapat tagja lehetsz
  • otthoni munkavégzés lehetősége
  • támogató munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Üllői út 1.