A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.
Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, elismert IT tanácsadó és szolgáltató vállalat. Számukra keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Jr. JAVA fejlesztő

Feladatkör:

  • Pénzügyi szektorban futó alkalmazások tervezése és fejlesztése
  • Fejlesztői feladatok ellátása agilis módszertan szerint működő dinamikus csapatban
  • JSE, JEE alkalmazások tervezése, fejlesztése és tesztelése
  • Unit és integrációs tesztek készítése
  • UI és UX tervezésben részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú, informatikai végzettség
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • JAVA fejlesztési ismeretek és tapasztalat
  • Nagyvállalati IT megoldások ismerete (adatbázis-kezelők, alkalmazás-szerverek, stb.)
  • Kifejezetten jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Barátságos személyiség

Előnyök:

  • 1-2 év tapasztalat JEE alkalmazások vagy web alkalmazások front-end, back-end fejlesztésében
  • JEE technológiák ismerete
  • JavaScript keretrendszerek/technológiák ismerete (pl. Angular, jQuery)
  • Agilis módszertanok és eszközök ismerete (pl. Jira, Confluence)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rendszeres szakmai tréningek és vizsgák
  • Modern technológiák megismerése
  • Kiváló munkakörülmények
  • Képesség- és készségfejlesztő tréningek támogatása
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.