Jövedéki ügyintéző

MASPED Logisztika Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró utca 17.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A MASPED Logisztika Kft. a MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Okmányok szakszerű kiállítása, benyújtása, elektronikus jelentések beküldése
  • Az előírt nyilvántartások vezetése, a napi operatív feladatok ellátása
  • Közreműködés az illetékes hatóságok által végzett ellenőrzéseknél
  • Statisztikai adatszolgáltatás
  • Zárjegy nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A társosztályok komplett ügyviteli folyamatainak támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Vám vagy jövedéki ügyintézői szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel, MS Office)
  • Jövedéki nyilvántartó program használatának ismerete
  • Rugalmasság, önállóság
  • Nyitottság a tanulásra
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Kiemelkedő javadalmazási csomag
  • Biztos vállalati háttér
  • Nyitott, toleráns, emberközpontú munkahelyi légkör
  • Közösségépítő események
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend, szabad hétvége

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével várjuk!