Megbízónk több mint 70 éves múltra visszatekintő cég, meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújt magyarországi és külföldi partnereik számára.

JÖVEDÉKI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • okmányok szakszerű kiállítása, benyújtása, elektronikus jelentések beküldése
  • az előírt nyilvántartások vezetése, a napi operatív feladatok ellátása
  • közreműködés az illetékes hatóságok által végzett ellenőrzéseknél
  • statisztikai adatszolgáltatás
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • zárjegy átvétel, zárjegy nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • jövedéki ügyintézői szakképesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
  • jövedéki nyilvántartó program használatának elsajátítása
  • rugalmasság, precizitás, önállóság
  • „B” kategóriájú vezetői engedély

Előny:

  • LUXOR jövedéki nyilvántartó program ismerete
  • szakmai tapasztalat
  • termékismeret

Amit kínálunk:

  • nyitott, toleráns, emberközpontú munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • teljesítményalapú ösztönző rendszerben való részvétel

A munkavégzés ideje:

    08.00 – 16.20

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Fényképes önéletrajzát a BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a várjuk!