Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.

Legal Compliance csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Jogtanácsos

Feladatok:

  • a cég szerződéseinek és megállapodásainak előkészítése, megkötése,
  • a társaságot érintő cégeljárások teljes körű lefolytatása,
  • a társaság képviselete a hatóságok és bíróságok előtt,
  • részvétel a társaság gazdasági és egyéb döntéseinek, intézkedéseinek, határozatainak jogi szempontból történő előkészítésében és végrehajtásában,
  • polgári és kereskedelmi jogi szerződések véleményezése, szerkesztése magyar és angol nyelven,
  • adatvédelemmel és compliance-el kapcsolatos feladatok ellátása,
  • a társaság egyéb jogi ügyeinek ellátása,
  • belső szabályzatok előkészítése, ellenőrzése és szerkesztése,
  • társosztályok támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben,
  • jogszabálykutatás, jogszabályi változások figyelemmel kísérése,
  • szerződéstár vezetése.

Elvárások:

  • jogi egyetemi diploma, jogi szakvizsga,
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • munkajogi tapasztalat,
  • magas szintű (felsőfokú) angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • angol jogi szaknyelv ismerete,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • féléves és éves bónusz,
  • béren kívüli juttatás,
  • üzemanyag támogatás/ingyenes céges járatok.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!