Óbuda-Békásmegyer Városfejl. NKft. (ÓBUDA-BÉKÁSMEGYER VÁROSFEJLESZTŐ NONPROFIT KFT.)
  • Cégünk Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló gazdasági társaságként működik. A III. kerület közterületeinek fejlesztésével kapcsolatos koncepciók, valamint stratégiai tervek kidolgozásában és megvalósításában működünk közre.
  • Munkatársat keresünk

    Jogtanácsos

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szerződések és kapcsolódó dokumentumok, munkajogi dokumentumok, egyéb okiratok előkészítése, véleményezése, ellenőrzése, szerződések nyilvántartásának felügyelete;
      • Belső szabályzatok elkészítésének koordinálása és jogi támogatása;
      • Üzleti folyamatok jogi támogatása;
      • Dokumentumok szerkesztése, véleményezése, egyeztetéseken való részvétel;
      • Külső partnerekkel (hatóságokkal, bíróságokkal, önkormányzattal) való kapcsolattartás;
      • Önkormányzati előterjesztések elkészítésében való közreműködés;
      • Pályáztatásban, közbeszerzési eljárásban való közreműködés;
      • Egyes adatkezelési, adatvédelmi feladatok ellátása;
      • Jogszabályfigyelés;
      • Ellát minden olyan egyéb jogi ügyet, amely a feladatkörébe tartozik.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Jogi egyetemi végzettség;
      • Jogi szakvizsga;
      • Minimum 1 éves, elsősorban ügyvédi irodában vagy jogtanácsosként, vagy önkormányzatnál szerzett szakmai tapasztalat;
      • Kiváló kommunikációs készség;
      • Nagyfokú precizitás, pontosság, igényesség, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt;
      • Önálló feladat- és problémamegoldó képesség;
      • Talpraesettség, határozott fellépés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Önkormányzatnál szerzett tapasztalat;
      • Vállalati jogtanácsosi tapasztalat;
      • Közbeszerzési ismeretek.

    Amit kínálunk:

      • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli munkafeladat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
      • Szakmailag elkötelezett csapat, támogató környezet;
      • Kiszámítható, felelősségteljes munkakör;
      • Kiváló munkakörülmények;
      • Határozatlan idejű szerződés;
      • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1033 Budapest, Fő tér 3.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó bérigénye megjelölésével együtt.