Inter Cars Hungária Kft.
  • Az Inter Cars, mint Európa egyik legnagyobb autóalkatrész kereskedő vállalata Jogtanácsos munkatársat keres a budapesti, támogató irodájába, munkaviszonnyal
  • Jogtanácsos

    Főbb feladatok, munkák:

      • a társaság jogi folyamatainak önálló menedzselése
      • beszállítói és egyéb szerződések szerkesztése, egyeztetése magyar és angol nyelven
      • munkaügyi kérdésekben szoros együttműködés a HR osztállyal
      • a társaság működésének ellenőrzésében érintett hatóságok előtti eljárások jogi támogatása
      • követeléskezelési feladatok irányítása, esetleges peres képviselet ellátása
      • a társaság napi munkájának segítése, jogi tanácsadás a társosztályok számára
      • kapcsolattartás a társaság anyacégének jogi osztályával, cégjogi feladatok ellátása
      • a menedzsment munkájának támogatása
      • a társaság működését érintő jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése, és az érintett szervezeti egységek tájékoztatása
      • 1 fő jogi asszisztens munkájának napi operatív irányítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jogi diploma és szakvizsga
      • szakvizsgát követő -társaságnál, vagy ügyvédi irodánál szerzett – min. 5 éves gyakorlat
      • kereskedelmi jogi és munkajogi területen szerzett gyakorlat
      • tárgyalóképes angol nyelvtudás
      • precíz, önálló munkavégzés,
      • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
      • MS Office ismerete, és magabiztos használata

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • GDPR, adatvédelmi szabályok ismerete
      • az autóalkatrész kereskedelem, és autószerviz tevékenységgel kapcsolatos joganyag ismerete

    Amit kínálunk:

      • jó hangulatú, fiatalos csapat
      • dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi háttérrel
      • béren kívüli juttatások
      • home office lehetőség
      • éves bónusz

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1139 Budapest, Frangepán utca 44.