Dinamikusan fejlődő, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó vállalkozásunk pályázatot hirdet az alábbi pozícióba.

Jogtanácsos

JOGVISZONY TARTALMA:

    Határozatlan idejű munkaszerződéses jogviszony 3 hónap próbaidő kikötésével

FELADATOK:

  • a Zrt. jogi előadói (társasági- és cégjogi, valamint igazgatási) feladatainak ellátása, közreműködés társaság szerződéseinek előkészítésében, jogi véleményezésében, a szerződésekkel kapcsolatos egyéb jogi tevékenységet igénylő feladatok végrehajtása;
  • közreműködés a Társaság alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése;
  • jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése;
  • beszerzési ügyekkel kapcsolatos jogi feladatok ellátása;
  • polgári jogi, munkajogi tárgyú szerződések véleményezése, előkészítése.

ELVÁRÁSOK

  • jogi diploma, jogi szakvizsga
  • ügyvédi kamaránál bejegyzett jogtanácsos
  • polgári jogi, társasági és pénzügyi jogterületen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban;
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook, PDF);
  • önállóság, pontos és precíz munkavégzés;
  • munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság, problémamegoldó képesség.

ELŐNYT JELENT

  • ingatlanjogi ismeretek, építési jogi ismeretek;
  • ingatlanfejlesztők, ingatlankezelők részére ellátott jogi munkakörben szerzett tapasztalat;

AMIT NYÚJTUNK

  • professzionális, fiatal csapat;
  • komplex, felelősségteljes munka;
  • lehetőség sokrétű szakmai ismeretek elsajátítására, fejlesztésre;
  • versenyképes fizetés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

    Margit-híd környéke (Budán)

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.