jogtanácsos

BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft.

1036 Budapest, Lajos u. 103.

BMSK SPORT KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT.

A BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft. fő feladata – egyebek mellett – az Európai Uniós forrásból finanszírozott KEHOP 5.2.2 Középületek kiemelt épületenergetikai fejlesztései projekt általános menedzselése, mely során az országosan kijelölt ingatlanok energetikai korszerűsítése (homlokzati szigetelés, nyílászáró csere, gépészeti felújítás, megújuló energia alkalmazása) valósul meg. A 100% állami tulajdonú gazdasági társaság az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

jogtanácsos

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság tevékenységéhez kapcsolódó szerződések, szerződésmódosítások előkészítése, a szerződésekből származó igényérvényesítés jogi támogatása.
  • Belső szabályzatok, utasítások kialakítása, véleményezése.
  • Jogi állásfoglalások készítése.
  • Közbeszerzési törvény hatálya alá nem tartozó beszerzési eljárások lefolytatása.
  • A munkáltató tevékenységét érintő jogszabályok, és azok módosításainak folyamatos nyomon követése.
  • A társaság általános működéséhez kapcsolódó jogi feladatok ellátása, részvétel a gazdasági és üzleti döntések jogi oldalról történő előkészítésében.
  • Jogszabálytervezetek előkészítése, véleményezése.

Elvárások:

  • felsőfokú jogi végzettség (egyetem);
  • jogi szakvizsga;
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • rendszerszemlélet;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • együttműködési készség, rugalmas, nyitott személyiség;
  • kiváló problémamegoldó készség;
  • megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • beszerzési eljárások lefolytatásának ismerete,
  • közbeszerzési jog ismerete,
  • európai uniós támogatások jogának ismerete.

Amit kínálunk:

  • színvonalas munkakörnyezet,
  • fiatal, lendületes csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • kihívásokban gazdag feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el nekünk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

jogtanácsos