A Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) akarva-akaratlanul együtt él mindannyiunkkal, és hatással van a jelenünk, sőt a jövőnk alakulására is. Az általa nyújtott szolgáltatást a világban általában Credit Bureau szolgáltatásnak nevezik, Magyarországon hitelreferencia szolgáltatás néven vált közismerté. Hazánkban egyetlen cég nyújt ilyen szolgáltatást:
a BISZ Zrt.

Dolgozz velünk

jogtanácsos

munkakörben!

Főbb feladatok, melyek várnak Rád:

    • A Társaság működése és tevékenységi köre szempontjából lényeges jogszabályi változások követése, azok betartására vonatkozó javaslatok megfogalmazása, különös tekintettel, de nem kizárólag az alábbi körben:
      • a hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 2013. évi CCXXXVII. törvény,
      • a központi hitelinformációs rendszerről szóló 2011. évi CXXII. törvény,
      • a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény,
      • az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény,
      • az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete (GDPR),
      • a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény,
      • a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény
      • valamint egyéb adatvédelmi, pénzügyi, társasági, munkaügyi törvények rendelkezéseivel és változásaival kapcsolatban;
    • A Társaság testületi ülésein részvétel (Igazgatóság, Felügyelőbizottság), közreműködés a testületi ülések előkészítésében és lebonyolításában, a testületek és a Társaság egyszemélyi tulajdonos részvényese döntéseinek jogi előkészítése, teljes körű jogi támogatása;
    • A Társaság jogi képviselete bíróságok, közigazgatási szervek, és más hatóságok előtt peres és nem peres ügyekben;
    • Cégiratok, szerződések, üzletszabályzatok és kapcsolódó dokumentumaik, valamint más jognyilatkozatok ellenőrzése és készítése;
    • Adatkezeléssel összefüggő kérdések jogi támogatása;
    • Belső szabályzatok, utasítások kialakításának jogi támogatása;
    • A szakterületek támogatása jogi szakismerettel, tanácsadással.

Ideális jelölt vagy, ha az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezel:

    • Egyetemi szintű diploma, jogi szakvizsga;
    • Kamarai jogtanácsosi tagság;
    • Elektronikus hatósági és bírósági eljárások naprakész ismerete (pl. Cégkapu, ÁNYK);
    • Nyitottság a szervezeti érdekeknek megfelelő megoldások kialakítására;
    • Kreatív gondolkodás, problémamegoldó képesség;
    • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
    • Minőség orientáltság, igényesség;
    • Elhivatottság és felelősségvállalás;
    • Magas szintű együttműködési képesség;
    • Elkötelezettség, lojalitás;
    • Feddhetetlen előélet.

Előnyt jelenthet:

    • Pénzügyi intézménynél szerzett jogi gyakorlat és KHR tapasztalat;
    • Adatvédelmi feladatokban szerzett tapasztalat;
    • Angol nyelvismeret;
    • Microsoft Office alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete.

Amit kínálunk:

    • Felelősségteljes, érdekes feladatok;
    • Barátságos légkör, jó hangulatú csapat;
    • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
    • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület

- Részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél.
- Jelentkezéseket a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.