D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt.

A D.A.S. Jogvédelmi Zrt. Európa legnagyobb független jogi szolgáltatója. Hálózatfejlesztési projektünkhöz várunk JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető munkatársakat Budapest, Zalaegerszeg, Pécs, Veszprém, Szombathely, Nyíregyháza területére, kiváló vezetői csapatunkba!

„A D.A.S. egy különleges hely”

JogSzerviz Értékesítési Csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • JogSzerviz Értékesítési Tanácsadókból álló 6-10 fős csapat felépítése
    • Interjúztatás, toborzás-kiválasztás
    • Új munkatársak sikeres indítása
    • Tanácsadók teljes körű szakmai támogatása
    • Személyes és online képzések, tréningek tartása
    • Vezetői adminisztráció, riportkészítés
    • Csapattervek kialakítása, felelősségvállalás az eredményekért

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú hatósági vizsga
    • 1-3 év csoportvezetői tapasztalat
    • Kiváló kapcsolatteremtő készség
    • Jó kommunikációs készség minden csatornán
    • Vállalkozói szemlélet
    • Eredményorientáltság
    • Önállóság és felelős időgazdálkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Értékesítői csapat felépítésében szerzett tapasztalat
    • Online technikai eszközök rutinos használata
    • Kiváló tájékozódás a virtuális csatornákon

Amit kínálunk:

    • Magyarországon egyedülálló jogi szolgáltatás
    • Személyes és online térben is hatékony tárgyalástechnika
    • Magas szinvonalú képzések a legmodernebb e-learning eszközökkel
    • Támogatott közösségi kapcsolatépítés különböző online csatornákon
    • Kiemelkedő: alap+teljesítményarányos jövedelem
    • Hosszú távon: egyéni vezetői karrier – vezetők vezetése
    • Stabil, nemzetközi háttér
    • Modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Magyar nyelvű önéletrajzát kérjük csatolja a jelentkezéséhez! Várjuk csapatunkba!