MAGYAR AGRÁR- ÉS ÉLETTUDOMÁNYI EGYETEM

Magyarország egyik legnagyobb egyeteme és tudásközpontja, a gödöllői székhelyére a Jogi és Közbeszerzési Igazgatóságra munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JOGI / TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák:

  • feladata a jogi és közbeszerzési igazgató, valamint a közbeszerzési és beszerzési főosztályvezető munkájának aktív támogatása, programjaik szervezése,
  • közreműködés a szerződésnyilvántartási rendszer működtetésében, a szerződések nyomonkövetésében,
  • az Igazgatóság munkájával összefüggő iratkezelési, iratrendezési,- és adminisztratív feladatok ellátása,
  • külső és belső kapcsolattartást szolgáló iratok, levelek, egyéb dokumentumok készítése, irat- és dokumentumkezelő rendszer használata,
  • dokumentumok rendszerezése, adatrögzítés,
  • meetingek, konferenciahívások szervezése,
  • a dokumentumok aláírásainak ügyintézése,
  • mindegy egyéb munkakörbe illeszkedő feladat, amely a napi gyakorlatban felmerül.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Word, Excel, PowerPoint programok magabiztos ismerete
  • legalább 1 év asszisztensi vagy jogi asszisztensi munkatapasztalat
  • nagy munkabírás, jó problémamegoldó képesség
  • proaktivitás, határozottság
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy státusz

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • jogi asszisztensi végzettség
  • jogi programok (Opten, Optijus) felhasználó szintű ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz,
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével,
  • Iskolai végzettséget, esetleges szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata,
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló postai feladóvevény másolata, vagy tudomásulvételi nyilatkozat arról, hogy amennyiben kiválasztásra került, úgy 3 hónapnál nem régebbi, eredeti hatósági erkölcsi bizonyítványt kell az alkalmazás előtt benyújtania,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagba betekinthetnek.

Egyéb információ az állásról:

  • A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Magyarország egyik meghatározó állami egyeteme és tudásközpontja rendkívül szerteágazó tevékenységi körrel és az egész országra kiterjedő campus és intézeti hálózattal.  Az ideális jelölt legalább 1 év releváns jogi asszisztensi, vagy asszisztensi tapasztalattal rendelkezik és önálló, felelős  munkavégzésre képes. A pozíciót elnyerő személy a jogi és közbeszerzési igazgató, valamint a közbeszerzési és beszerzési főosztályvezető közvetlen irányítása alatt végzi majd a tevékenységét. Feladata  szerteágazó lesz, a klasszikus asszisztensi feladatokon túl aktívan részt kell vennie a szerződésnyilvántartási rendszer vezetésében, a szerződések nyomonkövetésében, továbbá iratkezelési, iratrendezési,- és adminisztratív feladatokat is el kell látnia.
  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
  • A munkabér tekintetében a felek megállapodása az irányadó.
  • Munkáltató a pályázatok előzetes áttekintését követően dönthet akként, hogy a pályázót személyes megjelenésre nem hívja meg.

A jelentkezés határideje: 2021. március 11.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.