Nemzeti Földügyi Központ
Munkatársat keresünk

Jogi referens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Szerződések szerkesztése, véleményezése,
    • Jogi állásfoglalások, szakvélemények készítése a társterületek számára,
    • Peres és hatósági eljárásokban a szervezet képviseletét ellátó ügyvédek koordinálása,
    • Végrehajtási és adósságrendezési eljárásokkal kapcsolatos ügyintézés,
    • Szervezetet érintő eljárásrendek elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (jogi egyetem),
    • MS Office alkalmazásokban való jártasság,
    • önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, proaktivitás,
    • szakmai igényesség, motiváció, nagyfokú precizitás,
    • erkölcsi bizonyítvány,
    • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség
    • kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség,
    • megbízhatóság,
    • rugalmasság,
    • gyakorlatiasság,
    • gyors, precíz, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Legalább 1-3 év munkatapasztalat,
    • Közigazgatási szervnél szerzett tapasztalat,
    • Jogi szakvizsga.

Amit kínálunk:

    • 6 hónap próbaidővel két éves határozott idejű jogviszony,
    • cafetéria juttatás,
    • munkába járás költségtérítése a jogszabálynak megfelelően,
    • kulturált munkakörülmények,
    • fiatalos, dinamikus csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Fényképpel ellátott, a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletében foglaltaknak megfelelő szakmai önéletrajzot, valamint motivációs levelet 2019.december 12. napjáig várjuk. A "Jelentkezem" gombra kattintva a pályázó jelentkezik az álláshelyre, mellyel hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagának személyes adatait az NFK a kiválasztás során kezelje. A sikertelen pályázók részére felajánlásra kerül az Önéletrajz Adatbankban (önéletrajzi nyilvántartási rendszerben) történő részvételi lehetőség, mely nyilatkozatban a jelentkező hozzájárul adatai kezeléséhez. Az NFK az Adatbankban rögzített adatokat egy évig kezeli, azt követően a dokumentumok törlésre kerülnek. Jelentkezésekor kérjük, hogy az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét („jogi referens”).