A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. közel 10,5 ezer milliárd forint értékű állami vagyon felett gyakorolja a tulajdonosi jogokat. Jelentős számú állami tulajdonú gazdasági társaság esetében végzünk tulajdonosi felügyeletet, valamint többszázezres nagyságrendű ingatlan vagyonelem vagyonkezelésével és hasznosításával foglalkozunk. Legfőbb célunk, hogy az állami vagyont hatékonyan megőrizzük és hasznosítsuk, azt felelősen gyarapítsuk.

Várjuk Önt is Magyarország legkomplexebb vagyonkezelőjének csapatába

JOGI MUNKATÁRS

(BUDAPEST)

pozícióba

Feladatok:

  • a Vagyonhasznosítási Igazgatóság Területi Előkészítő és Helyszínelő Csoportjában végzett feladatok ellátása során a jogi állásfoglalást igénylő kérdéseket feltárja, szükség esetén egyeztetést folytat, közreműködik a gondnokolással, fenntartással kapcsolatos jogi ügyek elintézésében, megoldásában,
  • a birtokbavétel-birtokbaadási eljárásokkal kapcsolatos jogi problémák megoldása,
  • a gondnokolással, fenntartással kapcsolatos szerződések jogi előkészítése, véleményezése,
  • figyelemmel kíséri a feladatköréhez kapcsolódóan a vonatkozó jogszabályok és egyéb szabályozók változását, jogi szempontból véleményezi a szakterület tevékenységét érintő jogszabály-tervezeteket, kezdeményezi a tevékenység hatékony ellátását gátló jogszabályok, szabályozók megváltoztatását,
  • közreműködik az ingatlanok gondnokolásával (fenntartásával, karbantartásával) kapcsolatos feladatok ellátása során keletkező jogviták megoldásában (különösen: kapcsolattartás, megrendelés, ellenőrzés, teljesítésigazolás),
  • közreműködik a hatósági kötelezési eljárások jogi megoldásában a szükséges iratokat előkészíti,
  • végrehajtási eljárások során felmerülő jogi ügyek elintézésében, megoldásában közreműködik.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • jogász diploma,
  • legalább 3 év jogi szakterületen szerzett tapasztalat,
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség és hajlandóság,
  • rendszer- és folyamatszemlélet,
  • felelősségtudat, lojalitás,
  • határozott szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • államigazgatásban/közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • műszaki területek iránti érdeklődés,
  • SAP felhasználói ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • komplex feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, értékteremtő munka,
  • fejlesztő, támogató szakmai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Kerület

Jelentkezési határidő: 2021. május 12.

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk.