Biatorbágy Város Polgármesteri Hiv.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Jogi és szervezési referens

Főbb feladatok, munkák:

  • a képviselő-testületi döntés-előkészítő munka szervezése, támogatása,
  • előterjesztések készítése a képviselő-testület és bizottságai üléseire és az előterjesztések jogi-törvényességi ellenőrzésében való részvétel,
  • jogszabályfigyelés,
  • részvétel szerződéstervezetek, közjogi szervezetszabályozó eszközök készítésében, kidolgozásában,
  • szükség szerint részvétel a képviselő-testület és bizottságai ülésein,
  • a képviselő-testületi és bizottsági döntések végrehajtásának figyelemmel kísérése, jelentések készítése
  • jogszabályszerkesztés és a hatályos helyi rendeletek kihirdetésével és nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • egyéb jogi, szervezési feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • igazgatásszervezői, igazgatásszervezői alapképzési, Közigazgatás-szervező alapképzési, Közigazgatási mesterképzési szakon, Államtudományi osztatlan mesterképzési szakon szerzett diploma és/vagy állam- és jogtudományi doktori képesítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • közigazgatásban, hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű köztisztviselői jogviszony 6 hónapos próbaidővel
A munkavégzés helye: Pest megye, 2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 2/A.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • részletes szakmai önéletrajzot,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy az igazolás elindítását igazoló dokumentum másolata,
  • a végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,