Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.
Legal Compliance csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Jogi előadó

FELADATOK:

  • polgári és kereskedelmi jogi szerződések véleményezése és szerkesztése magyar és angol nyelven,
  • a beszerzési, a HR és a pénzügyi osztály támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben,
  • adatvédelemmel és compliance-el kapcsolatos feladatok ellátása,
  • belső szabályzatok jogi szempontú véleményezése,
  • a jogtanácsos munkájának támogatása,
  • jogszabálykutatás, jogszabályi változások figyelemmel kísérése,
  • szerződéstár vezetése.

ELVÁRÁSOK:

  • jogi egyetemi diploma legalább cum laude minősítéssel,
  • diploma megszerzését követő 1-1,5 év munkatapasztalat,
  • magas szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban,
  • angol jogi szaknyelv ismerete,
  • precíz és önálló munkavégzés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • féléves és éves bónusz,
  • béren kívüli juttatás,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • ingyenes vállalti busz / bejárás támogatása,
  • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.