• A személyre szabott követeléskezelés specialistája.
  • Jogi előadó munkatárs / joggyakornok

    Főbb feladatok, munkák:

      • banki hitelekkel kapcsolatos jogászi feladatok ellátása;
      • problémás követelések jogi eljárás útján történő érvényesítése;
      • egyéb jogi feladatok ellátása polgári jogi ügyekben;

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jogi egyetemi végzettség/legalább 3. éves joghallgatói viszony
      • szakmai igényesség és precizitás
      • alapvető számítógépes ismeretek, word, excel felhasználói szintű használata
      • rugalmasság és kreativitás
      • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
      • problémamegoldó képesség
      • önállóság

    Amit kínálunk:

      • rugalmas munkaidő
      • teljesítménytől függő bérkiegészítés
      • önálló munkavégzés
      • fiatal jogászcsapat
      • kellemes, kulturált munkahelyi körülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Bankjog, Pénzügyi szektor
    • Jogi gyakornok
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1096 Budapest, Vendel utca 11.

    Jelentkezéséhez kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!