Ügyvéd állások, munkák

4 db találat Szűrés
  • Ügyvéd

    1036 Budapest, Perc utca 8.
    A PLK Ügyvédi Társulás ingatlanjogi tapasztalattal és gyakorlattal rendelkező ügyvédet keres, legalább jó minősítésű szakvizsgával, és a szakvizsga letételét követő legalább 5 év releváns tapasztalattal az ingatlanjog, különösen tervezési és kivitelezési szerződések készítése, tá...
    márc. 17.
  • Főbb feladatok, munkák: okiratszerkesztés, beadványkészítés, közreműködés büntető, peres és nemperes eljárásokban, megbízók személyes képviselete ügygazdaként eljárva közvetlen egyeztetés és kapcsolattartás ügyfelekkel, jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése...
    márc. 14.
  • Alkalmazott ügyvéd

    1146 Budapest, Olof Palme sétány 3.
    Jogi támogatás az alábbi területeken: tipikus és atipikus szerződések készítése | szerzői jog, illetve polgári jog területen, magyar és angol nyelven HR folyamatok támogatása, a Zene Háza HR csoportjával együttműködve, beszerzések, pályáztatások jogi támogatása, közbeszerzési elj...
    márc. 12.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim