D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt.
  • A jogvédelem területén, Magyarországon is piacvezető D.A.S. JogSzerviz neve mára egybeforrt a jogvédelemmel. Európa legdinamikusabban fejlődő D.A.S. leányvállalataként feladatunk, hogy ügyfeleink jogi érdekeit magas színvonalon szolgáljuk ki.

  • Jogi előadó / jogtanácsos

    Főbb feladatok, munkák:

      • jogi tanácsadás (telefonon, írásban, személyes ügyfélfogadáson)
      • ügyfelek peren kívüli jogi képviselete
      • FMH-, per és VH eljárások kezdeményezése, jogi képviselet ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jogi egyetemi diploma
      • német és/vagy angol nyelvtudás
      • felhasználói szintű számítógépes tudás
      • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
      • kiváló kommunikációs készség
      • precíz, önálló, pontos munkavégzés
      • vonatkozó jogszabályok ismerete, alkalmazása
      • határozott fellépés
      • rugalmasság, terhelhetőség
      • megbízhatóság
      • lojalitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ügyvédjelölti, jogi előadói pozícióban szerzett aktív jogi gyakorlat
      • német aktív nyelvhasználat

    Amit kínálunk:

      • Nagyon változatos ügyeket biztosítunk Neked a szélesebb körű tapasztalatszerzési lehetőség érdekében.
      • A munkaidőd és feladataid egy része home office-ban végezhető.
      • Egyéni munkavégzésre van lehetőséged a csapattámogatás előnyével.
      • Első osztályú irodai környezetben dolgozhatsz.
      • Támogatjuk a továbbképzésedet, a másoddiploma megszerzését tanulmányi szerződéssel.
      • Polgári- és közigazgatási peres eljárásokban, szabálysértési ügyekben való teljes körű, önálló eljárás lehetőséget biztosítunk Neked.
      • Biztosítjuk a kamarai tagfelvételedet költségátvállalással.
      • A teljesítményedet elismerő bérezésre számíthatsz.
      • A munkavégzést hatékonyan támogató, modern, elektronikus iratkezelési, ügyviteli rendszerrel dolgozhatsz.
      • Hozzáférést nyerhetsz Magyarország egyetlen jogvédelmi specialista vállalatának több évtizedes szakmai tapasztalataihoz.
      • Megszerezheted azt a tudást, amit az ügyfélkezelésben, a profi kommunikációban az egyetemen nem tanítanak meg senkinek.
      • Valódi értékteremtő jogi munkát végezhetsz.
      • Értékelésed, fejlődésed döntően az ügyfeleid közvetlen visszajelzésén alapul.

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Ügyvéd
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1082 Budapest, Futó utca 47.

    • A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát
    • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével.