JOGI ELŐADÓ

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Részt veszel a társasági döntések, intézkedések jogi szempontból történő előkészítésében,
  • jogi állásfoglalások készítésében, a vállalat szakterületeinek jogi támogatásában,
  • hatósági és ügyfélmegkeresések kezelésében, megválaszolásában.
  • Számítunk Rád a munkajogi kérdések kezelésében és
  • a jogszabályváltozások figyelemmel kísérésében is.

  • jogi végzettséggel rendelkezel,
  • legalább középfokú angol nyelvtudásod van,
  • 1 év releváns szakmai tapasztalatra tettél szert,
  • önálló, proaktív személy vagy,
  • munkádat hatékonyság és precizitás jellemzi,
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel,
  • kiváló a problémafeltáró és megoldó képességed,
  • jó csapatjátékos vagy,
  • az MS Officet felhasználói szinten kezeled.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • vállalati jogászként szerzett munkatapasztalattal rendelkezel, vagy
  • pénzügyi területen, elsősorban biztosítónál szereztél már korábban tapasztalatot.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz,
  • egy családias és jókedvű közösség tagjává válhatsz,
  • széles körű ismereteket gyűjthetsz egy nagyvállalat működésének folyamatairól,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.