Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Jogi szakterületére

Jogi előadót

keres

Feladatok:

  • a dinamikusan fejlődő lakásfinanszírozási, lakáshitelezési tevékenység jogi támogatása
  • jogi véleményezés, javaslattétel a társosztályok részére
  • a működés szabályozási megfelelőségének támogatása
  • szerződések készítése, véleményezése
  • a társaság peres és peren kívüli képviselete
  • a jogi vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • legalább „cum laude” minősítésű jogi egyetemi diploma
  • legalább 1 éves jogászi szakmai tapasztalat
  • magyar vagy más Európai Uniós állampolgárság
  • legalább középfokú aktív angol nyelvismeret
  • megbízható számítógépes ismeretek (jogtár és cégtár is)
  • pontos és igényes munkavégzés
  • rugalmasság, önállóság
  • érdeklődés a gazdasági és társadalmi környezet eseményei iránt

Előnyt jelent:

  • tanulmányok közben végzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőségek kurrens jogágakban
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • nemzetközi tulajdonosi háttér
  • vonzó juttatási csomag
  • hosszú távú együttműködés lehetősége támogató munkahelyi légkörben

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Ha szívesen részt venne az öngondoskodás szemléletét támogató lakás-takarékpénztári tevékenységben, dolgozna egy együttműködés-orientált csapatban, akkor csatlakozzon hozzánk; regisztráljon és töltse fel pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigény megjelölésével).

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Jogi előadó
  • Hirdető cég: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: a dinamikusan fejlődő lakásfinanszírozási, lakáshitelezési tevékenység jogi támogatása jogi véleményezés, javaslattétel a társosztályok részére a működés szabályozási megfelelőségének támogatása szerződések készítése, véleményezése a társaság peres és peren kívüli képviselete a jogi vezető munkájának támogatása
  • Elvárások: legalább „cum laude” minősítésű jogi egyetemi diploma legalább 1 éves jogászi szakmai tapasztalat magyar vagy más Európai Uniós állampolgárság legalább középfokú aktív angol nyelvismeret megbízható számítógépes ismeretek (jogtár és cégtár is) pontos és igényes munkavégzés rugalmasság, önállóság érdeklődés a gazdasági és társadalmi környezet eseményei iránt
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-22
Állás, munka még: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.>