CESSIO ZRt.
    • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
    • Munkába lépés tervezett időpontja: azonnal
  • Munkatársat keresünk

    Jogi előadó

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • FMH-, Per és VH eljárások kezdeményezése, ügyintézése, képviselet ellátása peres eljárásokban
      • jogszabályváltozás figyelés, jelentés
      • felügyeleti szervekkel, hatóságokkal történő kapcsolattartás
      • döntéshozatalhoz szükséges információk beszerzése, előkészítése és előterjesztése
      • szabályzatok, ügyrendek karbantartása
      • határidők betartása, egyéb adminisztratív teendők ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jogi egyetemi diploma
      • a diploma megszerzését követően, követeléskezelés terén vagy ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves tapasztalat
      • felhasználói szintű számítógépes tudás (word, excel, outlook)
      • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
      • kiváló kommunikációs készség
      • precíz, önálló, pontos munkavégzés
      • vonatkozó jogszabályok ismerete, alkalmazása
      • határozott fellépés
      • rugalmasság, terhelhetőség
      • megbízhatóság
      • lojalitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • nyomtatványkitöltő programok ismerete
      • ’B’ kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • felelősségteljes munkakör
      • kulturált munkakörnyezet
      • fiatalos, dinamikus csapat
      • ténylegesen versenyképes fizetés
      • szakmai fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Tölgyfa utca

    A "Jelentkezem" gomb megnyomás után, kérem, csatolja fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével.