Jogi asszisztens

Feladatok:

  • Jogi eljárások (különösen fizetési meghagyás, végrehajtás) kezdeményezésében közreműködés, ezen ügyek figyelemmel kísérése, a szükséges dokumentációk valamint beadványok határidőben történő előkészítése,
  • Hagyatéki eljárások kezelésében részvétel, azok figyelemmel kísérése, hitelezői igények bejelentése, intézése, valamint kapcsolattartás,
  • Ügyfelek tájékoztatása (telefonon, levélben, személyesen az ügyfélszolgálaton) az adósság rendezésének módjáról, következményekről, megállapodások megfogalmazása,
  • Kapcsolattartás az igényérvényesítési folyamatban résztvevő partnerekkel (MOKK, közjegyzők, végrehajtók, követeléskezelő cégek, külsős ügyvédi irodák),
  • Együttműködés a kollégákkal, társosztályokkal, partnerekkel, Teljes körű adminisztráció (adatrögzítés, szkennelés, iratfeltöltés)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség szóban és írásban,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Monotónia-tűrés,
  • Eredményorientált szemlélet, csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú (jogi asszisztensi) végzettség,
  • Banknál, pénzügyi vállalkozásnál szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • MOKK - rendszer, VIEKR - rendszer, Cégkapu - rendszer ismerete,
  • Ügyfél-kapcsolattartási gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Ideális munkakörülmények,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A jelentkezések várható nagy számára tekintettel kizárólag azon jelentkezőknek jelzünk vissza, akiket az önéletrajzuk alapján kiválasztunk a személyes találkozóra. Tájékoztatjuk a pályázókat, hogy társaságunk önéletrajzi adatbázist nem kezel, eredménytelen pályázat esetén pályázati anyaga az adatvédelmi előírásoknak megfelelően megsemmisítésre kerül.