Magyar tulajdonú építőipari nagyvállalat Jogi osztálya tevékenységének teljes körű adminisztratív támogatására munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel 4 órás részmunkaidőbe, az alábbi pozícióba:

Jogi asszisztens

FŐBB FELADATOK:

  • Beérkező és kimenő küldemények (postai és elektronikus) iktatása, kezelése
  • Dokumentumok, cégiratok szerkesztése
  • Cégeljárási és egyéb elektronikus eljárások dokumentációjának összeállítása
  • Kintlévőségek, követelések kezelése
  • Levelezések
  • Szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása
  • Jogász munkatársak munkájának aktív támogatása
  • Egyéb ügyviteli, ügyintézési, szervezési, adminisztratív feladatok
  • Kapcsolattartás a szervezeten belüli kollégákkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú jogi asszisztensi végzettség
  • Legalább 1 éves, elsősorban ügyvédi irodában eltöltött gyakorlat
  • E-szignó és egyéb nyomtatványkitöltő programok ismerete (ÁNYK, Iratmintatár stb.)
  • Office programok professzionális szintű ismerete (Word, Excel)
  • Jó színvonalú gépírástudás
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, precizitás, szorgalom
  • Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés és kafetéria
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • 4 órás részmunkaidő
  • Határozott idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Pannónia u. 59-61.

E-mailben, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével