Dr. Vilmányi Adószakértő Iroda Kft.
Munkatársat keresünk

Jogi asszisztens

pozícióba.
A Dr. Vilmányi Ügyvédi Irodában szinte kizárólag csak adóügyekkel foglalkozunk. Ha egy cég csak az adózási területre koncentrál és folyamatosan tartja a kapcsolatot az adóhivatallal, akkor a szakmában kiemelkedő mértékű tapasztalatra és tudásra tesz szert, amely az elhivatottság mellett a legnagyobb versenyelőny. Ezt a tudást viszi tovább és bővíti a Dr. Vilmányi Adószakértő Iroda csapata.

Főbb feladatok, munkák:

  • Adminisztratív feladatok ellátása, jogi eljárásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • A jogászok és cégvezetők munkájának segítése
  • Jogi eljárásokkal kapcsolatos ügyintézés, iratrendezés,
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a cég ügyvezetőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi és igazgatási képzési területen szerzett végzettség (nemzetközi kapcsolatok / igazgatásszervező / jogász / jogi asszisztensi végzettségeg) vagy releváns jogi asszisztensi munkatapasztalat
  • Vállalati környezetben szerzett munkatapasztalat (akár gyakornoki pozíció)
  • Kimagasló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Diszkréció, lojalitás, maximális megbízhatóság
  • Igényes, rendezett megjelenés
  • Stressztűrő és gyors problémamegoldó képesség
  • rendszerező készség és önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogi szektorban szerzett munkatapasztalat
  • Idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Tréning, szupervízió, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú fejlődési és karrier építési lehetőség
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Jogi területen szerzett munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1051 Budapest

Amennyiben az előző feltételeknek megfelel és szeretne velünk dolgozni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fényképpel és motivációs levéllel.