Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DR. SZALAY FERENC ÜGYVÉDI IRODA

Jogi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Napi adminisztratív és irodai feladatok ellátása
    • Munkatársak munkájának támogatása
    • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
    • Beérkező és kimenő küldemények iktatása, kezelése
    • Dokumentumok, okiratok előkészítése, feldolgozása és ellenőrzése,
    • Ügyviteli és ügyintézési folyamatok szervezése és ellátása,
    • Nyilvántartások kezelése és tárolása
    • Kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervekkel, ügyfelekkel, partnerekkel, szervezeten belüli kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jogi asszisztens végzettség
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • Precizitás és önálló munkavégzésre való képesség
    • Erős felhasználói szintű Microsoft Excel, Word és Outlook ismeret
    • Gyors helyzet felismerési- és problémamegoldó képesség
    • Stressztűrő képesség
    • Motiváltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Legalább alapszintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Stabil, kiszámítható munkahely
    • Változatos munkafeladatok egy dinamikus csapat részeként
    • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör

    Bemutatkozás: Az ügyvédi iroda 2007. júliusában kezdte meg működését. Tevékenysége főként a polgári jog, azon belül is a gazdasági jog területére terjed ki. Az ügyvédi iroda fő profilja ennek megfelelően gazdasági társaságok és más jogi személyek képviselete. Irodánk alapvetően közepes és nagy méretű gazdasági társaságok részére nyújt komplex jogi szolgáltatást.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1061 kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelöléssel megküldeni szíveskedjen.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: DR. SZALAY FERENC ÜGYVÉDI IRODA>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Jogi asszisztens
  • Hirdető cég: DR. SZALAY FERENC ÜGYVÉDI IRODA
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Napi adminisztratív és irodai feladatok ellátása Munkatársak munkájának támogatása Ügyfelek fogadása, kiszolgálása Beérkező és kimenő küldemények iktatása, kezelése Dokumentumok, okiratok előkészítése, feldolgozása és ellenőrzése, Ügyviteli és ügyintézési folyamatok szervezése és ellátása, Nyilvántartások kezelése és tárolása Kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb szervekkel, ügyfelekkel, partnerekkel, szervezeten belüli kollégákkal
  • Elvárások: Jogi asszisztens végzettség Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség Precizitás és önálló munkavégzésre való képesség Erős felhasználói szintű Microsoft Excel, Word és Outlook ismeret Gyors helyzet felismerési- és problémamegoldó képesség Stressztűrő képesség Motiváltság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1