Oppenheim Ügyvédi Iroda
Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda

Jogi asszisztenst keres.

Feladatok:

  • szöveg- és prezentációszerkesztés, táblázatkezelés
  • dokumentumok előkészítése, rendezése, archiválása
  • telefonok fogadása, üzenetek átvétele, találkozók, utazások és konferenciák szervezése
  • valamint általános titkársági feladatok ellátása: gépelés, szkennelés, fénymásolás, iktatás, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább 2 év, titkárnői, vagy személyi asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • német nyelvtudás előny
  • Word, Excel és Power Point magas szintű ismerete
  • magabiztos és pontos gépírástudás
  • szorgalom és terhelhetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Angol és magyar nyelvű önéletrajz benyújtásával e-mailen 2018. február 17.