Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként, mint a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, bővülő Jogi csapatunkba keresünk

JOGÁSZ MUNKATÁRSAT

A leendő munkatárs feladatai:

  • élet és nem-életbiztosítási területen működő belső szakmai teamek jogi támogatása(kárrendezés, panaszkezelés, ügyfélszolgálat)
  • biztosítási termékek, ügyfél tájékoztatók, szabályzatok, értékesítési és marketing anyagok véleményezése,
  • tanácsadás biztosítási tevékenységgel, adatvédelemmel kapcsolatos jogi kérdésekben
  • szerződések előkészítése, véleményezése
  • a biztosító tevékenységét érintő jogszabály változások követése,
  • hatósági megkeresések intézése

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • jogi egyetemi végzettség,
  • minimum 3 éves jogi területen szerzett munkatapasztalat,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • jó együttműködési készség,
  • nagyfokú munkabírás,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előny:

  • biztosítónál vagy pénzintézetnél szerzett jogi vagy compliance tapasztalat
  • adatvédelmi kérdésekben jártasság, szakjogász végzettség
  • biztosítási szakjogász végzettség
  • jogi szakvizsga
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot,
  • Felelősségteljes munkát,
  • Rugalmas munkakörülményeket,
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt,
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!