MTG-HOLDING KFT.

Budapesti és Bajai felszámoló irodába munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

jogász

Feladatok:

  • ellátja, koordinálja a Társaság jogi tevékenységét véleményezi, elkészíti, ellenjegyzi a Társaság szerződéseit ellátja a Társaság peres és nemperes eljárásaiban a szükséges szakmai feladatokat
  • felszámolási iratok kezelése, szerkesztése
  • felszámolási eljárásokban való részvétel, felszámolási cselekmények foganatosítása
  • a felszámolási eljárásokban résztvevő felekkel történő kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • egyetemi jogi végzettség, jogi szakvizsga

Elvárások:

  • gazdasági folyamatok megértése
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • üzleti szemlélet
  • sikerorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook,Word,Excel)

Amit kínálunk:

  • versenyképes, kiemelt fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Baja, Budapest

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölése.