Takarékinfo Zrt.
  • A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. Kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi pozícióba.

  • Jogász (Maternity cover)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén
      • A Társaság szerződéseinek (főleg IT szerződéseinek), partneri megállapodásainak, okiratainak szerkesztése
      • Közreműködés a Társaság belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése
      • A Társaság irányító szervei üléseinek előkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Egyetemi végzettség jogász szakon
      • Szakvizsga
      • 2 éves szakmai tapasztalat szerzői jogi, társasági jog területén
      • Angol nyelv ismerete és aktív használata szóban és írásban
      • Dinamikus, motivált személyiség
      • Önálló, megbízható munkavégzés, határozottság
      • Precizitás
      • Lelkes, proaktív hozzáállás
      • Büntetlen előélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Szakmai tapasztalat IT területen
      • Szakmai tapasztalat a versenyszférában

    Amit kínálunk:

      • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
      • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
      • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
      • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
      • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Kapás utca 11-15.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria