Kormányzati Ellenőrzési Hivatal
A Kormányzati Ellenőrzési Hivatal 25 éve Magyarország Kormányának kormányzati ellenőrzési szerve, központi hivatalként működő költségvetési szerv. A Hivatal küldetése a közpénzek átlátható, szabályszerű és hatékony felhasználásának biztosítása. A kormánytisztviselők kormányzati szolgálati jogviszonyban foglalkoztatottak.
A kormányzati ellenőrzési feladat ellátása előzetesen elfogadott munkaterv, illetve soron kívül elrendelt vizsgálat alapján történik, mely változatos, szakmai kihívást jelentő, problémamegoldást, kreativitást igénylő csapatmunka.
A fiatalos, energikus Hivatal barátságos, zöldövezeti környezetben hosszútávú, kiszámítható munkalehetőséget biztosít.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Jogász

Főbb feladatok, munkák:

    • a 1514/2019. (VIII. 30.) Korm. határozat szerinti ellenőrzési módszertanok fejlesztése, kapcsolattartás/koordináció kormányzati, szakmai és civil szervezetekkel;
    • hatásvizsgálat lefolytatása,
    • elemzések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • magyar állampolgárság,
    • büntetlen előélet,
    • felsőfokú iskolai végzettség: jogász diploma (oklevél),
    • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel),
    • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásának vállalása,
    • nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásának vállalása,
    • alaposság, pontosság,
    • rendszerszemlélet, összefüggések felismerésének képessége,
    • jó elemző képesség, íráskészség,
    • jó kommunikációs képesség,
    • kezdeményezőkészség (kreativitás, innováció).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • kormányzati szolgálati jogviszonyban töltött szakmai tapasztalat jogi területen,
    • közigazgatási szakvizsga/jogi szakvizsga megléte,
    • adatbázis-kezelő szoftverek használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • biztos munkahelyi háttér,
    • hosszú távú munkalehetőség,
    • jó munkakörnyezet,
    • változatos feladatok,
    • szakmai ismeretek bővítése,
    • versenyképes fizetés,
    • cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások,
    • munkába járás támogatása,
    • folyamatos képzés lehetősége,
    • jogosultság a Hivatal által bérelt sportpályák használatára,
    • jogosultság az éves egészségügyi szűrővizsgálaton való részvételre.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Böszörményi út 24.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

  • a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendeletben meghatározott adattartalmú részletes, fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével,
  • kézzel írt motivációs levél,
  • iskolai végzettséget és egyéb végzettséget tanúsító okiratok másolata,
  • nyilatkozat a vagyonnyilatkozat tétel és a nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásának vállalásáról, valamint hozzájárulás ahhoz, hogy a pályázati anyagot az elbírálásában résztvevők megismerhetik.