Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

Jogász, jogtanácsos

munkatársat keres.

Feladataid:

  • A Társaság által alapított, valamint a Társaság részvételével létrehozott gazdasági társaságok és működő alapítványok jogi támogatása
  • Nem peres jogi képviselet
  • Okiratok, szerződések véleményezése, szerkesztése
  • Pályázatokkal összefüggő jogi feladatok ellátása
  • Jogi vélemények, állásfoglalások összeállítása
  • Jogszabályi változások követése

Amit várunk:

  • Jogi egyetemi diploma (jogtanácsos esetén jogi szakvizsga)
  • Diploma megszerzését követő minimum 3-5 év folyamatos munkatapasztalat polgári jogi, gazdasági jogi, cégjogi területen
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Üzleti angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS Word, Outlook, Comlpex Jogtár, Iratmintatár, Cégeditor, e-szigno, JÜB, NetLock MOKKA )
  • Konstruktív csapatmunka
  • Pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.