Fundamenta pályázatot hirdet

Jogász / jogtanácsos

munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladata:

  • a dinamikusan fejlődő lakásfinanszírozási, lakáshitelezési tevékenység jogi támogatása
  • jogi állásfoglalások készítése, véleményezés és javaslattétel a társosztályok részére
  • a működés szabályozási megfelelőségének támogatása
  • szerződések készítése, véleményezése
  • panaszügyek és jogvitás ügyek jogi támogatása
  • a társaság peres és peren kívüli képviselete
  • a vezető munkájának támogatása

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki:

  • legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi diploma
  • legalább 2 éves releváns jogászi szakmai tapasztalat
  • magyar vagy más Európai Uniós állampolgárság
  • legalább középfokú aktív angol nyelvismeret
  • megbízható számítógépes ismeretek, e-ügyintézésben jártasság
  • pontos és igényes munkavégzés
  • rugalmasság, önállóság
  • érdeklődés a gazdasági és társadalmi környezet eseményei iránt

Előny:

  • pénzügyi intézménynél szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
  • komplex, felelősségteljes munka
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • kamarai regisztráció a Budapesti Ügyvédi Kamaránál
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • hosszú távú együttműködés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.