Dr. Patay Géza ügyvéd irodája

Közbeszerzéssel foglalkozó jogász kollegát keres

Ügyvédi irodánk több mint 20 éve foglalkozik közbeszerzésekkel. Ezen a területen számottevő publikációs tevékenységet is folytat. Kollegáink szakkönyve a HVG-ORAC gondozásában folyamatosan megújuló „A közbeszerzés joga – Kommentár a gyakorlat számára”. Irodánk jogászait számos esetben kérték fel szakmai előadások tartására is.

Mindez jó lehetőséget kínál a t. jelentkezők számára tudásuk elmélyítésére, de mi is szívesen tanulunk.

Az együttműködés formája: megbízási jogviszony, igény esetén munkaviszony.

Főbb feladatok, munkák:

  • A közbeszerzési eljárások előkészítése, lefolytatása során jelentkező ajánlatkérői feladatok elvégzése.
  • Az EKR rendszer, KEF PORTÁL, DKÜ portál, NKOH portál használata.
  • Az eljárások teljes körű dokumentálása.
  • Az eljárások során jelentkező jogi kérdésekben való állásfoglalás, közbeszerzési tárgyú tanácsadás.
  • Ügyfélkapcsolat a megbízóval, szükség szerint más, tapasztalt kollega segítségével.

A feladatokkal kapcsolatos elvárások:

  • jogi végzettség,
  • érdemi közbeszerzési gyakorlat, elsősorban ajánlatkérői oldalon,
  • EKR, közbeszerzési adatbázis (KBA), EMIR (FAIR) ismerete, magabiztos használata,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • megbízhatóság, kiszámíthatóság, terhelhetőség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék,
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • jó problémafelismerő készség,
  • jó fogalmazási és kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában szerzett közbeszerzési tapasztalat,
  • közbeszerzési szakjogász végzettség,
  • FAKSZ minősítés.

Amit kínálunk:

  • elismert, tapasztalt kollégákkal való együttműködés,
  • magasszintű szakmai közbeszerzési fejlődési lehetőség,
  • kiváló légkör, nyugalom, kiszámíthatóság,
  • hosszútávú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.