BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk több, mint 30 éve alakult hazai vállalat, akik kiváló minőségű élelmiszeripari termékek előállításával mára piacvezető szereplővé nőtték ki magukat a baromfitartás és feldolgozás iparágán belül.

Csapatuk bővül, így új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Jogász

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat napi szintű működéséhez kapcsolódó szerződések véleményezése, módosítása, szakterületekkel együttműködésben történő szövegezése a hatályos jogszabályoknak megfelelően
  • Bírósági és hatósági beadványok, okiratok szerkesztése, véleményezésükben való közreműködés
  • A társaság szervezeti egységei részére jogértelmezésekben, döntések előkészítésében jogi tanácsadás nyújtása
  • Szükség esetén jogi képviselet ellátása eljárásokban
  • Jogi szakterületet érintő feladatok ellátása
  • Szabályzatok, belső rendelkezések jogi véleményezése, hatályuk figyelemmel kísérése
  • A társaság vezető testületeinek tevékenységével kapcsolatban felmerülő feladatok koordinációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Ügyvédi irodában vagy nagyvállalatnál szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelem (alapbér + cafeteria)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Stabil vállalati háttér

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogi szakvizsga megléte

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvédjelölt
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Békés megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Szarvas