B Build & Trade Kft.
  • A B Build & Trade Építőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2012-ben kezdte meg kivitelezői tevékenységét magas- és mélyépítési munkák tekintetében. A cég, a tulajdonos és a munkatársak szakmai ismereteire támaszkodva az alapítást követően gyors fejlődésen ment keresztül.
    A cég teljes mértékben hazai tulajdonú vállalkozás, amely generálkivitelezőként elkötelezte magát a hosszú távon is értéket képviselő, magas színvonalú, modern projektek megvalósítása és a már meglévő épített környezet értékeinek megtartása mellett.
    Az elmúlt 7 év során számos épület a B Build & Trade Kft. kivitelezésében készült el.
    A cégvezetés átgondolt üzleti stratégiájának köszönhetően folyamatos a vállalkozás pénzügyi stabilitása. Eredményessége lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, előrelépést így mára közel 70 főt foglalkoztató, két telephellyel rendelkező középvállalkozássá nőtte ki magát.

  • Munkatársat keresünk

    Jogász

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • szerződések megírása, ellenőrzése,
      • jogszabályi környezet nyomon követése,
      • munkáltató projektjeinek jogi támogatása,
      • jogi levelezés, peren kívüli ügyek intézése,
      • peres ügyek előkészítése,
      • szabályzatok, utasítások megírásában való közreműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • jogász végzettség,
      • jó kommunikációs készség,
      • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
      • csapatmunkában való részvétel,
      • pro-aktív szemléletmód,
      • jó probléma megoldási készség,
      • nagy munkabírás, terhelhetőség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • szerződéskötés terén szerzett tapasztalat,
      • polgári jogi irányultság.

    Amit kínálunk:

      • Kellemes munkakörnyezet
      • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
      • Versenyképes juttatás
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Céges telefon és laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1172 Budapest, Cinkotai út 51.

    Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá BÉRIGÉNYÉNEK MEGJELÖLÉSÉVEL!