BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN MŰKÖDŐ PÉNZÜGYI INTÉZMÉNY KERES MUNKATÁRSAT

JOGÁSZ

MUNKAKÖRBE

Partnerünk megbízható, korszerű rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat nyújt a hitelezési piacon. Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatuk várja szakmai kihívásokat kereső új munkatársát.

Felelősségek:

  • jogi tanácsadás a Társaság működésének valamennyi területén
  • a Társaság szerződéseinek, partneri megállapodásainak, okiratainak szerkesztése
  • a Társaság belső szabályzatainak kidolgozása és aktualizálása, a szabályzatok jogi véleményezése
  • a Társaság irányító szervei üléseinek előkészítése
  • jogszabályfigyelés, a releváns jogszabályi környezet változásainak implementációja

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • kiváló írásbeli kifejező készség
  • MS Office (word, excel, power point) magabiztos felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • jogi szakvizsga megléte
  • pénzügyi szektorban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • nagyfokú pontosság
  • nagy munkabírás
  • rendszerező-képesség, integrált látásmód
  • proaktív gondolkodás, önállóság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • vonzó bérezés, bónusz, további juttatások
  • mobil telefon
  • laptop
  • továbbképzések
  • színvonalas munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajzának megküldésével hozzájárul a benne szereplő adatainak kezeléséhez és azok Megbízónk részére történő továbbításához.