Jira/Confluence Adminisztrátor

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

1053 Budapest, Szép utca 2.

Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk kollégát:

Jira/Confluence Adminisztrátor belső alkalmazások területén

FELADATAID:

  • Belső Atlassian termékek konfigurálása (Jira, Confluence, Service Desk) és azok adaptálása a vállalat belső igényeihez
  • A termékek és rendszerek szakértő felügyelete
  • Elemzések készítése különféle adatforrások és eszközök felhasználásával

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Atlassian termékek (Jira, Confluence) ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete (SCRUM, Kanban stb.)
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • Kreativitás, megoldásorientáltság és proaktivitás
  • Kommunikációképes német vagy felsőfokú (C2) angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • JQL ismerete
  • SQL és relációs adatbázis ismeretek
  • Aktív felsőfokú képzésben való részvétel IT területen, motiváció majdani (2-3 éves távlatban) továbblépésre Java vagy webfejlesztés irányába
  • Alapfokú programozási ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó képzés Atlassian termékek területén és belső eszközkörnyezetünkhöz és folyamatainkhoz
  • Munkavégzés modern, agilis környezetben
  • Munkahelyi képzési és fejlődési lehetőségek, nyelvtanfolyamok
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársak, befogadó munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Otthoni munkavégzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszerintegrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével!