• A Fővárosi Törvényszék illetékességi területén működő Pesti Központi Kerületi Bíróság, mely Közép-Európa legnagyobb helyi bírósága, közel 800 főt foglalkoztató szervezeti egység

  • Jegyzőkönyvvezetői munkatárs

    munkatársakat keres.

    Főbb feladatok, munkák:

      A jegyzőkönyvvezető kezeli az iratokat, a tárgyaláson jegyzőkönyvet vezet, bírói utasításra adminisztrációs feladatokat lát el.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - 18. életév betöltése

      - magyar állampolgárság

      - érettségi bizonyítvány

      - okirattal igazolt gépírástudás

      - hatósági erkölcsi bizonyítvány, igazolt büntetlen előélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Gyors és pontos gépírástudás.

    Amit kínálunk:

      - Önálló, felelősségteljes munkavégzés társadalmilag kiemelten fontos területen,

      - A munkaidő hétfőtől-péntekig 8-16:00 óráig, de lehetőség van két hetente eltérő munkaidőben történő foglalkoztatásra is (H-CS.: 8-16.30ig, P.: 8-14.00 óra, vagy H-CS.: 7.30-16.00ig, P.: 8:14.00 óra)

      - Jövedelem az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény alapján;

      - Az alapszabadság átlagon felüli 25 nap és pótszabadság külön feltételek szerint;

      - Utazási költségtérítés igénybe vétele;

      - Távmunka esetenkénti lehetősége;

      - A betöltött munkakörhöz kapcsolódó tanulmányok támogatására munkaidő-kedvezmény;

      - Önálló, felelősségteljes munkavégzés társadalmilag kiemelten fontos területen;

      - Jó munkahelyi közösség, közösségi rendezvények;

      - Hosszú távú karrierépítési lehetőség;

      - Családbarát munkahely;

      - Rekreáció igénybevételének lehetősége

      Tájékoztatom, hogy az adatvédelmi tájékoztatás részletesen a Fővárosi Törvényszék honlapján érhető el. A pályázat benyújtásával - külön nyilatkozat nélkül - egyidejűleg a pályázó adatkezeléshez hozzájárulását adja, a tájékoztatóban írt feltételek mellett.

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Titkárnő, Titkár
    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1055 Budapest, Markó utca 25.

    A ,,Jelentkezem" gomb megnyomását követően, kérem csatolja (magyar nyelvű) önéletrajzát.