Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MOZIKON KFT.

Jegykezelő

Hirdetés szövege:

    Mozikon Kft. csapatának bővitése céljéból munkatársat keres Csepelre a plázában található moziba.

    Leendő kollágák feladata:

    - A moziba érkező vendégek, gyors, pontos kiszolgálása.

    - Előadások közötti rendrakás.

    - Vetítő technika kezelése.

    Elvárások:

    - Hajlandoság hétvégi , ünnepnapi munkavégzésre.

    - Munkája iránt elkötelezett, megbízható, önálló munkavégzésre képes személy.

    - Minimum szakmunkás végzettség.

    Amit ajánlunk:

    - Rugalmas munkaidő.

    - Fiatalos csapat.

    - Hosszú távú munka lehetőség.

    - Teljes vagy részmunkaidő.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el nekük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 154-170.

Havi nettó fizetési keret: 107 065 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Jegykezelő
  • Hirdető cég: MOZIKON KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Mozikon Kft. csapatának bővitése céljéból munkatársat keres Csepelre a plázában található moziba. Leendő kollágák feladata: - A moziba érkező vendégek, gyors, pontos kiszolgálása. - Előadások közötti rendrakás. - Vetítő technika kezelése. Elvárások: - Hajlandoság hétvégi , ünnepnapi munkavégzésre. - Munkája iránt elkötelezett, megbízható, önálló munkavégzésre képes személy. - Minimum szakmunkás végzettség. Amit ajánlunk: - Rugalmas munkaidő. - Fiatalos csapat. - Hosszú távú munka lehetőség. - Teljes vagy részmunkaidő. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el nekük.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 107065 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-11
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 2