Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre vagy távmunkában keres Javítói hálózat szakértőt.

Javítói hálózat szakértő

Főbb feladatok:

  • Gépjármű javítókkal, szervizekkel történő együttműködés (szakmai visszajelzések kezelése, új és meglévő partnerekkel folytatott tárgyalások menedzselése)
  •  A szerződött partnerek kárrendezési folyamatainak fejlesztése, aktualizálása és az ehhez kapcsolódó (nemzetközi) projektekben történő aktív részvétel
  • Elemzések, értékelések, statisztikák elkészítése a partnerek teljesítményével kapcsolatban
  • Aktív közreműködés a kárrendezési területet érintő helyi és nemzetközi rendezvényeken

Elvárásaink

  • Felsőfokú, gépészmérnöki végzettség
  • vagy középfokú végzettség, járműjavítási területen szerzett tapasztalattal
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs-, előadói-, és szervezőkészség, önállóság
  • Ügyfélcentrikus szemlélet
  • Innovatív attitűd, proaktív, dinamikus, határozott személyiség
  • Érdeklődés a biztosítási kárrendezési folyamatok megismerése iránt, tanulási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Biztosítási ismeretek, kárrendezési, folyamatszervezési tapasztalat
  • Biztosítónál, gépjármű kárrendezés területén szerzett 1-3 éves tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Budapest