A ShiwaForce.com Zrt.

JavaScript / Frontend fejlesztő

(kód: SF2008/JS)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 125 fős, agilis magyar cég.

Használd a legmodernebb JavaScript framework-öket, mint az Angular 8 és/vagy Vue.js 2, Webpack, vegyél részt velünk nagy rendelkezésre állású, banki és telekommunikációs portálok: pl. OTP, Magyar Telekom fejlesztésében!

Az analitikus gondolkodásmód mellett a legfontosabb, hogy szeress tanulni, jó kódot írni és törődj a kódjaid minőségével. Minden mást megtanulhatsz nálunk.

Ha olyan munkahelyet keresel, ahol elismerik a munkádat, szakmai támogatást kapsz és lehetőséget új technológiák megismerésére, ha téged is motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed!

JavaScript fejlesztőként a feladatod lesz:

  • modern framework-ök használata, pl. Angular 8+, Node.js, Vue.js, Webpack
  • legkorszerűbb fejlesztői környezet használata: Docker, Kubernetes, Continous Delivery, Continous Integration
  • nagy rendelkezésre állású, kiemelt presztízsű nagyvállalati frontend alkalmazások, portálok: pl. OTP és Magyar Telekom portáljai mellett saját, innovatív termékeink és megoldásaink fejlesztése
  • reszponzív, magas látogatottságú kliens oldali JavaScript megoldások fejlesztése
  • önállóság, felelősségvállalás Scrum csapattagként
  • új technológiák folyamatos felkutatása és elsajátítása

Elvárásaink:

  • JavaScript fejlesztésben szerzett legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalat
  • tanulási hajlandóság
  • trendek, újdonságok iránti aktív érdeklődés
  • változásokra való nyitottság

Még jobb, ha vannak

  • HTML5 (ejs, pug), CSS3 (less, sass) tudásod
  • RESTful szolgáltatások használatában szerzett tapasztalatod
  • Jasmin vagy egyéb teszt framework ismereteid

Amit kínálunk:

  • friss technológiák, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • könnyen megközelíthető iroda, metro közvetlen közelében
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák, díjnyertes megoldások
  • továbbképzési lehetőség, angol nyelvtanulás, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • innovatív vállalati kultúra, kiszámítható, folyamatos növekedés
  • agilis és lean módszertanok jól működő, eredményes alkalmazása
  • inspiráló szakmai légkör, munkatárs-központú vezetők
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva kattintva tudod elküldeni:

A ShiwaForce. com Zrt.-ről

A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 125 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.