Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Secret Control GPS Kft. olyan piacvezető szolgáltató cég amely saját fejlesztésű térinformatikai szolgáltatásokkal van jelen a hazai és nemzetközi piacon. A cég folyamatosan fejleszt és kutat, hogy ügyfeleinek a lehető legszélesebb körü szolgáltatást nyújtsa több mint 15 éve, közel 200 fő munkavállalóval.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Javascript Frontend fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi 1000+ felhasználó által használt alkalmazás fejlesztése
  • Új funkciók tervezése, kutatás
  • Közös munkacsapatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • JavaScript nyelvben való jártasság
  • A következő technológiák ismerete: HTML5, CSS3, REST, jQuery
  • Valamely webes MVVM framework ismerete
  • GIT verziókezelő használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Design Patterns gyakorlati használata
  • WCF, C#, WEB API, TypeScript, UX tervezési tapasztalat, LESS technológiák ismerete és gyakorlata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív gondolkodás, alkotó szemlélet.
  • Minőségi termékek fejlesztése.
  • Technológiák közötti váltás, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Stabil erős cég, hosszútávon gondolkozó munkavállalóknak
  • Nyugodt, jó munkakörülmények, modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület Serény utca 4.

Fényképes, szakmai önéletrajzát a munkabér igényének megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Javascript Frontend fejlesztő
  • Hirdető cég: Secret Control GPS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XX. kerület
  • Feladatok: Napi 1000+ felhasználó által használt alkalmazás fejlesztése Új funkciók tervezése, kutatás Közös munkacsapatban
  • Elvárások: JavaScript nyelvben való jártasság A következő technológiák ismerete: HTML5, CSS3, REST, jQuery Valamely webes MVVM framework ismerete GIT verziókezelő használata
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-13
Állás, munka még: Secret Control GPS Kft.>