A Tech People egy Európai munkaerő közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk csapatába keressük a következő szakembert:

JAVASCRIPT FRONTEND FEJLESZTŐ (E-K01)

Főbb feladatok, munkák:

  • Javascript Frontend fejlesztők, szeretnétek egy újonnan induló webes kontrolling szoftver alapjait megtervezni, majd a rendszert életre kelteni?
  • Egy rugalmas, újszerű pénzügyi tervezési szemléleten alapszik a koncepció és ehhez kell egy nagyon modern, intuitív felhasználói felület
  • frontend fejlesztés (Angular 2+)
  • 2-3 fejlesztő munkájának szakmai irányítása
  • részvétel a megvalósítás teljes folyamatában, együttműködés a tervezőkkel, tesztelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ha van minimum 3 év tapasztalatod és kész vagy kibontakoztatni a kreativitásodat, formába önteni a terméket és egy kisebb csapatot irányítva végigkísérni a fejlesztést, ne habozz! Ha esetleg 2-3 év tapasztalattal rendelkezel, de képes vagy dinamikusan gondolkodni és gyorsan tanulni, akkor is jelentkezhetsz, lehet pont te hiányzol közülünk!
  • erős Angular2+ tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Node.js tapasztalat
  • JAVA, Spring ismeretek
  • SQL gyakorlati ismerete
  • felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • home office opció
  • fejlődési lehetőség, változatos projektek külföldre is
  • rendszeres képzések, heti céges angolórák
  • határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Cégről:
Cégünk fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő vállalkozás. Jelenleg futó projektjeink között van országos lefedettségű, több százezer felhasználóval rendelkező alkalmazás, illetve külföldi project is. Nagy hangsúlyt fektetünk a fejlődésre, és nálunk garantáltan közvetlen, baráti a légkör. Hiszünk abban, hogy így érdemes és lehet igazán hatékonyan dolgozni.

Kezdés: ASAP
Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú angol önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!