Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Microsec zrt. Magyarország egyik meghatározó informatikai vállalkozása.
Cégünk fejleszti és üzemelteti a cégbíróságok informatikai rendszerét, az online céginformációs szolgáltatást, az elektronikus cégeljárást valamint a végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszerét. Piacvezető szerepet töltünk be az elektronikus aláírással kapcsolatos szolgáltatások területén, jelenleg minősített elektronikus aláírás hitelesítés szolgáltatást, minősített időbélyegzés szolgáltatást, valamint minősített archív szolgáltatást nyújtunk.

Amennyiben Perl és/vagy AWK programozói tapasztalattal rendelkezel vagy nyitott vagy azt megtanulni nálunk, úgy téged keresünk.

JavaScript fejlesztő

Feladataid:

  • Adatbáziskezeléssel kiterjesztett AWK nyelven írt rendszer karbantartási feladatokat kell majd végezned
  • Országos, stabil felhasználóbázissal rendelkező rendszerek fejlesztésében veszel részt
  • Továbbképezheted magad a Microsec fejlesztőinek égisze alatt
  • Javasolhatsz új megoldásokat, megvitathatod az elképzeléseidet

Amire a Microsec számít:

  • Adatbáziskezelőkkel, SQL-lel találkoztál már
  • Dolgoztál már Linuxszal
  • Rendelkezel HTML, JavaScript ismeretekkel
  • Igényes, újrafelhasználható kódot írsz
  • Felsőfokú végzettséged van, vagy diplomát szerzel várhatóan egy éven belül
  • Precíz vagy és gyorsan tanulsz
  • Üzleti szempontokat is figyelembe tudsz venni

Előny:

  • Perl és/vagy AWK programozói tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Kiteljesedés saját szakterületeden, speciális érdeklődési körödben
  • Együttműködés hazai és nemzetközi szakmai fórumokkal
  • Fiatal, dinamikus, újító szellemű csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Graphisoft Park – ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek
  • Nyugodt munkavégzés (madárcsicsergés, kiváló levegő, folyópart)
  • Járhatsz munkába kerékpárral, motorral, autóval vagy tömegközlekedve, mindegyikhez biztosított az infrastruktúra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Graphisoft Park

Jelentkezni önéletrajz megküldésével tudsz az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Microsec zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: JavaScript fejlesztő
  • Hirdető cég: Microsec zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Adatbáziskezeléssel kiterjesztett AWK nyelven írt rendszer karbantartási feladatokat kell majd végezned Országos, stabil felhasználóbázissal rendelkező rendszerek fejlesztésében veszel részt Továbbképezheted magad a Microsec fejlesztőinek égisze alatt Javasolhatsz új megoldásokat, megvitathatod az elképzeléseidet
  • Elvárások: Adatbáziskezelőkkel, SQL-lel találkoztál már Dolgoztál már Linuxszal Rendelkezel HTML, JavaScript ismeretekkel Igényes, újrafelhasználható kódot írsz Felsőfokú végzettséged van, vagy diplomát szerzel várhatóan egy éven belül Precíz vagy és gyorsan tanulsz Üzleti szempontokat is figyelembe tudsz venni
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.20