KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest 100 fős fejlesztői részlegébe, nemzetközi környezetbe lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

JavaScript fejlesztő

Főbb feladatok:

  • Diagnosztikai szoftver fejlesztése a legmodernebb HTML5 technológiák alkalmazásával
  • Részvétel innovatív fejlesztésekben, nemzetközi projektben
  • Intenzív nemzetközi csapatmunka; napi kapcsolat külföldi munkatársakkal

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Informatikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • HTML5 technológiák ismerete
  • Alapos JavaScript ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem

Előny:

    • Hálózat alapú szoftverfejlesztési tapasztalat (kliens-szerver kapcsolat/kommunikáció)
    • Frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
    • Tapasztalat Java alkalmazás fejlesztésben
    • Elosztott rendszerek alapszintű ismerete
    • Párhuzamos rendszerek alapszintű ismerete
    • Beágyazott rendszerek alapszintű ismerete
    • Német nyelvtudás
    • Következő technológiák valamelyikének ismerete:
      • ExtJS, Angular, React, Bootstrap, NodeJS
      • WebSocket, Webworker, IndexedDB, Canvas
      • TypeScript, JSDoc
      • XML, XSD, DTD, JSON
      • Sass, SCSS, Less
      • Apache Ant, Maven, Subversion, Jenkins, Artifactory, Electron
      • Closure Linter, JSHint, JSLint
      • Webstorm, XMLSpy, Enterprise Architect
      • Jira

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Kafetéria, 13. havi fizetés
  • Élet- és egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő
  • Nagyfokú támogatás betanulás alatt
  • Szakmai fejlődési lehetőség, rendszeres továbbképzések
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet
  • Külföldi kiutazási lehetőség
  • Rendszeres csapatépítők, céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.