Profession Services

Informatikai szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Java szoftverfejlesztő

Főbb feladatok:

  • Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás - backend és frontend Java fejlesztések - code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)

Elvárások:

  • Legalább 2 év Java fejlesztési tapasztalat
  • Technológia ismeretek: JAVA EE vagy/és Spring framework
  • Szoftver tervezési és fejlesztési alapismeretek, best prectice-ok, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás (legalább írásban)
  • Jó elemző és problémamegoldó készségek
  • Új technológiák iránti fogékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • JPA, JAX-RS, EJB3, JSON, XML, SQL ismeret, GIT, Maven, Jenkins, Hibernate
  • Agile/Scrum ismeret
  • Java technológiai minősítés(ek), JPA, JMS, JAX-RS, NoSQL ismeretek
  • SQL adatbázisok ismerete
  • Continuous Intergration eszközök (pl. Jenkins) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kreatív feladatok
  • Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel
  • Fiatalos csapat
  • Technológiai fejlődési lehetőség
  • Munkahely könnyű megközelíthetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.