A Bravonet Kft. a Bravogroup Holding részeként meghatározó tagja hazánk legnagyobb forgalmú, magyar tulajdonú infokommunikációs vállalatcsoportjának. A Bravonet csapata a magyarországi Call Center ágazat egyik meghatározó szereplőjeként szállít megoldásokat ügyfelei részére vezető gyártók (Oracle, Avaya, Cisco, NICE stb.) rendszereire alapozva, valamint saját fejlesztéseit, integrációs tapasztalatait hasznosítva.

Bővíteni kívánjuk szoftverfejlesztő csapatunkat, melyhez

Java szoftverfejlesztő

jelöltek jelentkezését várjuk.

    Fejlesztőként egy agilis csapatban 8-10 kollégával együtt a tervezésétől kezdve részt vehetsz szoftver megoldásaink létrehozásában. Fő tevékenységünk magyar pénzintézetek ügyfél-kommunikációs megoldásainak kialakítása és továbbfejlesztése, digitális transzformációjuk támogatása.

Feladatok:

  • cégünk termékeinek és egyedi megoldásainak fejlesztése
  • elkészült szoftverek követése, kapcsolattartás az ügyfél IT munkatársaival
  • dokumentációk készítése és az alkalmazások tesztelése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (IT) végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tudás és szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Frontend fejlesztési ismeretek (HTML5, CSS, JavaScript)
  • Java nyelv ismerete (enterprise architektúra preferált)
  • stabil szakmai angol nyelvtudás elsősorban írásban
  • kezdeményezőkészség, önállóság

Előnyök:

  • jQuery, AJAX, WebSocket, JSP, Struts2 ismeretek
  • Java EE alkalmazásszerver tapasztalatok
  • JPA, Hibernate, ORM és SQL ismeretek
  • SVN, Maven, Jenkins, Eclipse, IntelliJ eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • konstruktív, rugalmas, összetartó és álladó tagokból álló csapat
  • változatos technológiák, személyre szabott képzési- és kutatási lehetőségek
  • stabil háttér, versenyképes jövedelem, rugalmas munkavégzés (homeoffice)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület, Róna utca 120.

Pályázatában kérjük jelölje meg bruttó bérigényét is.