Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Mit csinálunk?

    A Capgemini 1997 óta van jelen a magyar piacon, egy francia multinacionális cégcsoport tagjaként, több mint 220 munkavállalóval. A francia anyavállalatú cég a világ több mint 40 országában képviselteti magát, közel 190 000 munkavállalóval.

    Mivel foglalkozunk: IT tanácsadás, fejlesztés és támogatás, tesztelés, projektmenedzsment, rendszerintegráció

Milyen szektorban?

  • pénzügy
  • ipar
  • telekommunikáció
  • energia

Munkatársaink mondták:

„Bár a Capgemini globális vállalat, mégis érzed, hogy egyénként is értékelnek.”

„A vállalat ösztönöz a tanulásra és a készségeink fejlesztésére”

„ Hét érték (őszinteség, bátorság, bizalom, szabadság, csapatszellem, szerénység, jókedv) áll mindennek a középpontjában, amit csinálunk. A Capgemini az egyetlen olyan vállalat, ahol az egyik érték a jókedv:”

Java/Scala fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektről:
    • Magyarországon jelenlevő nemzetközi pénzügyi intézmény
    • legnagyobb Scala projektjéhez csatlakozhatsz

  • Feladataid:
    • Egy nemzetközi csapat részeként
    • kockázatelemzések készítése
    • traderek munkájának támogatása

  • Technológia:
    • Leggyakrabban: Scala-t (!), Java-t, Spring-et használunk,
    • hosszú távon lehetőséged van a szervezeten belül más technológiákat is rendszereket is megismerni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jelentkezz, ha
    • érdekel a befektetések és a pénzügyek világa
    • már ismered a Scala nyelvet és szeretnéd azt egy nagy projektben használni,
    • még nem ismered a Scala nyelvet, de szeretnéd megtanulni
    • nem okoz gondot a komplex folyamatok átlátása
    • rendszerszemlélettel rendelkezel
    • Java fejlesztői háttér esetén juniorok jelentkezését is várjuk
    • Nem fejlesztő háttér esetén komolyabb analitikus gondolkodás és mérnöki háttér elvárt (pl.: fizikus, kémikus, biológus, PhD végzettségű mérnök)

Amit kínálunk:

  • Scala nyelv használata, illetve elsajátítása
  • betekintés a pénzügyi világ és nemzetközi bank működésének részleteibe
  • belső képzések, virtuális tréning környezet, ahol a legmodernebb technológiai megoldások és alkalmazások testközelből megismerhetőek
  • változatos nemzetközi projektekben való részvétel külföldi szakértőkkel együttműködve
  • hosszú távú karrierlehetőség a vállalaton belül akár területek közötti átmozgással is.

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java/Scala fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: Capgemini Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Projektről:Magyarországon jelenlevő nemzetközi pénzügyi intézmény legnagyobb Scala projektjéhez csatlakozhatsz Feladataid:Egy nemzetközi csapat részeként kockázatelemzések készítése traderek munkájának támogatása Technológia:Leggyakrabban: Scala-t (!), Java-t, Spring-et használunk, hosszú távon lehetőséged van a szervezeten belül más technológiákat is rendszereket is megismerni
  • Elvárások: Jelentkezz, haérdekel a befektetések és a pénzügyek világa már ismered a Scala nyelvet és szeretnéd azt egy nagy projektben használni, még nem ismered a Scala nyelvet, de szeretnéd megtanulni nem okoz gondot a komplex folyamatok átlátása rendszerszemlélettel rendelkezel Java fejlesztői háttér esetén juniorok jelentkezését is várjuk Nem fejlesztő háttér esetén komolyabb analitikus gondolkodás és mérnöki háttér elvárt (pl.: fizikus, kémikus, biológus, PhD végzettségű mérnök)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Capgemini Magyarország Kft.>