A közút mellett a vasút sem marad el a vezető támogató rendszerek fejlesztésében. A fejlesztők elé komoly feladatot támaszt olyan algoritmusok készítése, amik a kötöttpályás közlekedés kihívásainak is megfelelnek. Ezek a rendszerek a jövő vonatjait és villamosait tehetik még biztonságosabbá és energiahatékonyabbá.
A Knorr-Bremse Rail Systems a világ vezető fékrendszer szállítója budapesti telephelyén működő „Vezetői tanácsadó rendszerek” csoportjába keres „Java fejlesztő – Vezetői tanácsadó rendszerek” pozícióba új kollégát.

Java fejlesztő - Vezetői tanácsadó rendszerek

Mik lesznek a feladataid?

  • Vezetői tanácsadó rendszer (DAS – Driver Advisory System) funkcióinak fejlesztése a felmerülő igények alapján
  • Új funkciók implementálása
  • A tervezési folyamatokban való aktív részvétel
  • Meglévő funkciók támogatása és továbbfejlesztése
  • Automatikus tesztek implementálása
  • Folyamatos tanulás, fejlődés, ezáltal a folyamatok és módszerek fejlesztése

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 3 éves Java tapasztalatod van
  • Problémamegoldó gondolkodásmód jellemez Téged
  • Rendszerszinten szeretsz gondolkodni
  • Megbízható és célorientált vagy
  • A precizitás és pontosság igénye nálad belülről fakad
  • Legalább középszinten kommunikálsz angolul

Örülünk ezeknek az előnyöknek:

  • Clean code módszereket ismered
  • Atlassian termékekről hallottál már, esetleg használtad is őket
  • Git gyakorlati ismeretekkel rendelkezel
  • TDD és CI/CD-ben szerzett tapasztalatod van
  • OSGI-t ismered
  • Legalább középszinten kommunikálsz németül

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • A csapat támogató, jó hangulatú

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben a karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed! Kérlek, kattints a jelentkezés gombra.